NZOZ Przychodnia Stomatologiczna Es-dent, ul. Orla 6 lok. 79, 05-091 Ząbki; tel. 22 781 45 00 lub 22 781 45 01; email: dentsikorski@gmail.com

Es-dent, Ząbki - strona główna O nas Usługi Nasi lekarze Cennik Kontakt
O nas

 

Przychodnia stomatologiczna Es-dent to rodzinna firma, której korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego stulecia. Wówczas to lekarze stomatolodzy, Danuta i Tomasz Sikorscy, przybywając do Ząbek dali się poznać jako znakomici, odpowiedzialni i pełni współczucia na ludzkie cierpienia.

Od 1987 roku drugie pokolenie stomatologów, Maria i Tomasz Sikorscy kontynuują tradycje rodzinne.

Otwierając naszą przychodnię udowodniliśmy, że wysoką jakość usług stomatologicznych z powodzeniem można łączyć z niewygórowaną ceną. Nasza wizja, zaangażowanie i 25 lat intensywnej pracy pozwoliło na stworzenie kliniki, której marka stała się rozpoznawalna nie tylko w Ząbkach. Przez ten czas zaufało nam już kilkadziesiąt tysięcy pacjentów, mieszkańców Ząbek, Warszawy i okolic.

posiadamy trzy niezależne, nowocześnie i komfortowo wyposażone gabinety stomatologiczne oraz własne zaplecze diagnostyczne w postaci pracowni RTG wyposażonej w cyfrowy aparat do zdjęć pantomograficznych. Nasze wnętrza spełniają najwyższe formy jakościowe, są w pełni klimatyzowane, przestronne, a także posiadają udogodnienia dla osób niepełnosprawnych.

Od 1999 roku współpracujemy również z NFZ.

 


 

Copyrights: NZOZ Es-dent, All rights reserved; Design & hosting: krzeczkowski.com.pl